Te fundit

Tag Archives: krim brenda familjes

Golem, 73-vjeçari vret me sëpatë bashkëshorten

Një krim brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në zonën turistike të Golemit në Kavajë. Rreth orës 19:50, tek kompleksi “Murrizi” në Golem, 73-vjeçari Veli Dervishi goditi me një armë të ftohtë (sëpatë) dhe i shkaktoi vdekjen bashkëshortes së tij, shtetases Shazivare Dervishi, 68-vjeçe. Pas ngjarjes ai është vetëdorëzuar tek posta policore e Golemit ku ka deklaruar se ... Read More »