Te fundit

Tag Archives: Kruje

“Thumana”, arrestohen 2 persona dhe kërkohet një tjetër nga Mamurrasi

Specialistët e antidrogës në policinë e Durrësit kanë arrestuar në flagrancë 2 persona. Gjatë operacionit janë sekuestruar 10 kg kanabis, 1 peshore elektronike dhe telefona celularë. Sipas bluve të qytetit bregdetar operacioni është realizuar në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative. Të arrestuarit janë, Arif Koçi 19 vjeç dhe Bledar Rryçi 22 vjeç, të dy banues në fshatin ... Read More »