Te fundit

Tag Archives: Kuvendi i Kosoves

Antitank ndaj Kuvendit të Kosovës, kryeministri Mustafa: Sulm ndaj Pavarësisë

Pas sulmit të ditës së mërkurë ndaj Kuvendit të Kosovës, policia ka dhënë detaje mbi ngjarjen. Edhe pse autorët mbeten ende të paidentifikuar, forcat blu kanë arritur të gjejnë në vendngjarje prova si: mjet për hedhjen e predhave, shishe benzine dhe një motoçikletë e djegur jo larg nga vendi i ngjarjes. Zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha, deklaroi se dëshmitë do ... Read More »