Te fundit

Tag Archives: Lazarat

Reagimi thumbues ndaj Metës për milionat e fituara në Lazarat

Deklarata e Metës për të marrë përsipër përgjegjësinë e gjendjes së kanabisit në vend ka sjellë reagimin e ashpër të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. “E ardhmja e Shqipërisë është bujqësia dhe turizmi dhe jo kanabisi. Për këtë çështje politika duhet të marrë një vendim dhe nuk duhet t’i shmaget. Është mjaft e rëndësishme të vendoset në mënyrë të përgjegjshme ... Read More »