Te fundit

Tag Archives: liqen

RENEA nxjerr makinën e tretë nga ujërat e Shkopetit

Polumbarët e RENEA-s dhe policia ka nxjerrë ditën e sotme nga ujërat e liqenit të Shkopetit një automjet të tretë. Automjeti i nxjerrë është tip Mercedes-Benz “2500”, me targa AA 587 CP dhe është denoncuar i vjedhur nga shtetësja K.H., banuese në Kamëz të Tiranës, në shkurt të këtij viti. Sipas deklaratës së policisë së shtetit, automjeti mendohet se ka ... Read More »

Shkopet, nxirret makina e dytë nga ujërat e liqenit

Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur gjatë ditës së sotme nxjerrjen nga liqeni të automjetit të dytë. Polumbarët së bashku me policinë e Dibrës kanë nxjerrë automjetin i cili u evidentua gjatë kontrollit të kryer ditën e djeshme në thellësinë 26.5 metra. Makina “TAXI”, tip “Benz 2500 ” kishte targa të verdha AB 220 T dhe ishte denoncuar i ... Read More »