Te fundit

Tag Archives: Lojra Olimpike 2016

Rio, flaka olimpike gati të hyjë në stadiumin e famshëm të futbollit “Maracana”

Ritmet samba janë më shumë sesa të kumbueshme në Rio de Janeiro, teksa flaka olimpike është thuajse gati të hyjë në stadiumin e famshëm të futbollit “Maracana”, për të zyrtarizuar edhe fillimin e Lojërave Olimpike të kësaj vere pasditen e kësaj të premteje. Brazili po përpiqet që të harrojë përkohësisht të gjitha ngjarjet kontroversiale, problemet dhe protestat, pasi ky është ... Read More »