Te fundit

Tag Archives: makine ne liqen

Shkopet, nxirret makina e dytë nga ujërat e liqenit

Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur gjatë ditës së sotme nxjerrjen nga liqeni të automjetit të dytë. Polumbarët së bashku me policinë e Dibrës kanë nxjerrë automjetin i cili u evidentua gjatë kontrollit të kryer ditën e djeshme në thellësinë 26.5 metra. Makina “TAXI”, tip “Benz 2500 ” kishte targa të verdha AB 220 T dhe ishte denoncuar i ... Read More »