Te fundit

Tag Archives: makinen e liqen

Shkopet, RENEA zhytet për një makinë, gjenden dy

Polumbarët e RENEA-s kanë kryer zhytje ditën e sotmë në liqenin e Shkopetit, me qëllim gjetjen e një automjeti që dyshohet se ka rënë gjatë natës në liqen. Zhytjet kanë nisur pasi në Komisariatine Policisë së Matit, një peshkatar ka njoftuar se ka parë gjurmë të freskëta të gomave të makinës në afërsi të liqenit dhe dyshonte se mund të ... Read More »