Te fundit

Tag Archives: mali i Dhoksit

Gjendet kanabis në malin e Dhoksit

Ditën e djeshme blutë e Bulqizës kanë gjetur të kultivuara 288 bimë narkotike në malin e Dhoksit. Sipas policisë bimët e gjetura janë asgjësuar.   Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.   GE/ tvbulqiza.al Read More »