Te fundit

Tag Archives: matura 2016

Foto e maturantes ndez debatin në Kuvend mes Ramës dhe Topallit

Këtë të enjte pothuajse i gjithë debati në Parlament mes kryeministrit Rama dhe ish-kryeparlamentares Jozefina Topallai u vërtit rreth kësaj foto, e cila është realizuar sot në protestën e maturantëve. Rama akuzoi Topallin se po e përdor atë foto për politikë, ndërsa u shpreh se mesatarja e vajzës në foto ka qenë 9.18 dhe se gjithë ata që janë shpallur ... Read More »