Te fundit

Tag Archives: ministria e mbrojtjes

Gega nderohet nga ministria e mbrojtjes

Nënkampionia e Evropës është nderuar me Medaljen e Mirënjohjes për kontributin e dhënë në shërbim të lartësimit të figurës së ushtarakut. Ministrja Kodheli siguroi se mbështetja e institucionit që ajo drejton do të vazhdojë të jetë maksimale dhe e konsideroi Luizën si përfaqësuesen më të denjë të Shqipërisë dhe Forcave të Armatosura shqiptare. Luiza Gega, e cila është dhe flamurmbajtësja ... Read More »