Te fundit

Tag Archives: Nard Ndoka

Nard Ndoka komenton fushatën në Dibër dhe sulmon Ramën

Deputeti Nard Ndoka, ka komentuar së fundi fushatën zgjedhore në Dibër. Përmes një shënimi në faqen e tij në Facebook, Ndoka thotë se vota në Dibër do të tregojë sa e vlefshme do të jetë reforma në drejtësi. Duke analizuar dy modelet e kandidatëve në garë, Ndoka shkruan: “Ne Diber kemi dy modele qe do gjykohen me vote nga votuesit, ... Read More »