Te fundit

Tag Archives: narkotike

Akuzat ndaj Memollarit pas aksidentit në Tiranë.

Policia e Tiranës ka dërguar në prokurori dy akuza ndaj 20 vjecarit, “largim nga vendngjarja” dhe “aksident me pasojë vdekjen”. Ndërsa në deklarimet për uniformat autori shfaq pendesë : “Nuk e di si ndodhi, pasi e godita në fillim më zuri paniku, më pas s’e di çfarë bëra. U tremba shumë dhe nuk e mendova se do t’i kaloja përsipër”, ... Read More »