Te fundit

Tag Archives: not

Tre rekorde botërore brenda një nate

“Rio 2016” ka sjellë spektakël mbrëmjen e djeshme nga performanca e notarëve në “Olympic Aquatics Stadium”. SHBA fitojnë 4×100 stil i lirë, me Michael Phelps që fiton medaljen e tij të artë numër 19 në Olimpiada. Sjostrom “fluturon” në stilin flutur 100 metra stil flutur që Sarah Sjostrom i ka fituar me lehtësi dhe duke vendosur rekord të ri botëror: ... Read More »