Te fundit

Tag Archives: perdhunim

Babai që përdhunoi vajzën, flasin banorët: Ngacmonte edhe femrat e fshatit

Babai që përdhunoi vajzën e tij 15-vjeçare dje në Dibër, ngacmonte edhe femrat e tjera të fshatit Kukaj. Sipas banorëve, 46-vjeçari Guri Përgjegji në disa raste ka ngacmuar seksualisht edhe femra të tjera. Banorët deklarojnë se vajza e përdhunuar kishte shfaqur prej disa kohësh shenja mërzitjeje dhe depresioni. Ajo jetonte me njerkën, babain dhe vëllain, pasi nëna e saj ka ... Read More »