Te fundit

Tag Archives: permbytje ne Maqedoni

Foto nga përmbytja në Shkup, 25 viktima

Në Maqedoni deri në orën 19:00 numri i viktimave nga përmbytjet arriti 25 prej të cilëve 21 janë identifikuar. Trupat pa jetë u janë dorëzuar familjeve. Numri i të lënduarve arrin deri më 70 persona, një pjesë e të cilëve është hospitalizuar nëpër spitalet e Shkupit, shkruan Lapsi.al Reshjet e dendura të shiut të shoqëruara nga stuhi dhe erëra të ... Read More »