Te fundit

Tag Archives: permbytje ne Shkoder

Reshjet e shiut, përmbyten rrugët e Shkodrës

Stuhia që nisi mbrëmjen e djeshme në Shkodër paralizoi qarkullimin e automjeteve dhe përmbyti rrugët kryesore të qytetit, shkruan Syri.net Reshjet e dendura kanë shkaktuar situatë kaotike në Shkodër, ndërkohë që edhe ndeshja Shqipëri – Maqedoni, që luhej në stadiumin “Loro Boriçi”, u ndërpre për shkak të situatës jo të favorshme. Për të ndjekur takimin e kombëtares, qindra tifozë nga ... Read More »