Te fundit

Tag Archives: Policia e Shtetit

Basha: Të gjallët dhe të rënët në polici nëpërkëmben çdo ditë nga karteli i drogës

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas ceremonisë së inagurimit të godinës së rikonstruktuar të Ministrisë së Brendshme. Përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, Basha thotë se policia nuk ka nevojë për fasada dhe të rënët në detyrë respektohen duke luftuar krimin, trafikantët e drogën. Sipas tij policët e rënë në krye të detyrës nëpërkëmben e ... Read More »