Te fundit

Tag Archives: polumbar

RENEA nxjerr makinën e tretë nga ujërat e Shkopetit

Polumbarët e RENEA-s dhe policia ka nxjerrë ditën e sotme nga ujërat e liqenit të Shkopetit një automjet të tretë. Automjeti i nxjerrë është tip Mercedes-Benz “2500”, me targa AA 587 CP dhe është denoncuar i vjedhur nga shtetësja K.H., banuese në Kamëz të Tiranës, në shkurt të këtij viti. Sipas deklaratës së policisë së shtetit, automjeti mendohet se ka ... Read More »