Te fundit

Tag Archives: predha luftarake

Zbulohen predha luftarake në Mat

80 predha luftarake të artilerisë së rëndë janë evidentuar në tunelet e Qafë Shtamës, dhe janë sekuestruar nga ana e forcave të policisë së Matit. Informacionet mbi vendndodhjen e tyre janë marrë në rrugë operative, e menjëherë shërbimet policore janë drejtuar për në tunelin numër 2 të Qafë Shtamës, në fshatin Selic të Matit, aty ku kanë konstatuar 60 predha ... Read More »