Te fundit

Tag Archives: prerje drush pa leje ne Bulqize

U kap me dru pa dokumentacion, ndiqet penalisht një person nga Bulqiza

Policia e Bulqizës ka ndaluar mbrëmjen e djeshme në qafën e “Buallit” shtetasin L.B, banues në Bulqizë. 34 vjeçari u kap duke transportuar 9 metër kub lëndë drusore pa dokumentacionin përkatës , me mjetin kamion tip “Benz” dhe me targë BZ 2114 A. Materialet për këtë rast do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Dibër, për ndjekje te mëtejshme, për ... Read More »