Te fundit

Tag Archives: Prokuror

18 mijë euro ryshfet/ Pranga oficerit të prokurorisë së Tiranës, merret në pyetje prokurori Braho

Menjëherë pas publikimit në emisionin “Stop” të rastit të korrupsionit në Prokurorinë e Tiranës ku oficeri i policisë gjyqësore Fatos Lusha dhe prokurori Ardian Braho (ne foto) morën 18 mijë euro ryshfet për lirimin e një shume parash të bllokuara pas ardhjes nga jashtë ka reaguar kryeprokurori Llalla. Burime zyrtare pranë prokurorisë thanë se Lusha dhe Braho janë pezulluar menjëherë ... Read More »