Te fundit

Tag Archives: Qeveri

Ndryshimet në qeveri, Vasili: Kur dikujt i mungon impenjimi, të lëvizë patjetër

Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka folur rreth ndryshimeve të mundshme në qeveri. Në një intervistë për Ora News, Vasili është shprehur se ky është atribut i Kryeministrit Rama dhe vetëm ai ka të drejtë të vendosë. Por, kreu i grupit të LSI ka shtuar se nëse ndonjë deputet ka mungesë performance, duhet patjetër ... Read More »