Te fundit

Tag Archives: Real Madrid

Gareth Bale në rrezik për jetën?!

Ylli i Real Madrid, Bale po ruhet nga forcat e policisë spanjolle pasi dyshohet se mund të jetë objektiv i sulmit të një bande kriminale të trafikut të lëndëve narkotike. Sipas “The Sun”, për arsye se kushërira e të fejuarës së tij është zhdukur bashkë me një valixhe e cila përmban drogë dhe para kesh që kapin vlerat e 1 ... Read More »

Një shqiptar në radhët e Real Madrid

Egzon Alili pjesë e kombëtares së 17-vjeçarëve të Shqipërisë mësohet se ka nënshkruan një kontratë 7 vjeçare me “Los Blancos”. 16-vjeçari me origjinë nga Kumanova jeton prej vitesh në Austri ku hodhi edhe hapat e parë si futbollist në radhët e USV Pattigham/Pramet. Më parë për të ishte interesuar edhe Barcelona, që sipas mediave austriake kishte ofruar plot 4 milionë ... Read More »