Te fundit

Tag Archives: reshje

Bulqizë, vazhdojnë reshjet e dendura të shiut

Që prej ditës së djeshme Bulqiza është përfshirë nga reshje të dendura shiu. Në këto kushte moti i nxehtë dhe me diell do t’ia lërë vendin vranësirave të vjeshtës, ndërsa që prej së martës pjesa më e madhe e vendit tonë do të përfshihet nga reshjet e dendura të shiut. “Mëngjesi i së martës do të preket nga reshje të ... Read More »