Te fundit

Tag Archives: Ronaldo

Ronaldo, shpëton nga incidenti me avion

Avioni privat i Cristiano Ronaldos ka pësuar një incident mbrëmjen e së hënës teksa ulej në aeroportin e Barcelonës. Rrota e përparme e avionit “Gulfstream G200”, të cilin portugezi e bleu rreth 1 vit më parë, u thye dhe si për pasojë ka dalë nga pista. Ky incident detyroi autoritetet që të mbyllnin një nga pistat e aeroportit. Nga sa ... Read More »