Te fundit

Tag Archives: rrahje

Britani, rrihen në mes të autostradës për një vend

Në Britani është rregjistruar një rast jo i zakonshëm dhune, ku një person qëllon një tjetër për vendin që do të zinin makinat në autostradë. Siç paraqitet në videon e “Daily mail”, shoferi i mjetit tip Vauxhall “Corsa”, nxehet kur automjeti tip BMW i zë rrugën dhe e grushton këtë të fundit. Në momentin që drejtuesi i BMW-së tenton të ... Read More »