Te fundit

Tag Archives: rrjet

Shkatërrohet rrjeti shqiptaro-bullgar i heroinës

Policia spanjolle ka deklaruar arrestimin e 7 personave, të cilët trafikonin drogë përmes Ballkanit drejt Evropës. Gjithashtu kanë zbuluar një laborator të sofistikuar për përpunimin e drogës në një fshat pranë Barcelonës ku kanë gjetur dhe sekuestruar 38 kg heroinë të pastër, 8 kg kokainë, 50 kg kimikate dhe një armë me silenciator. Sipas burimeve, grupi udhëhiqej nga një shtetas ... Read More »