Te fundit

Tag Archives: Sali Berisha

Berisha nga Vatikani: NJë natë hyjnore, nata e shenjtërimit të Nënë Terezës

Ish-Kryeministri Sali Berisha dhe delegacioni shqiptar kanë ndjekur mbrëmjen e djeshme në Vatikan, koncertin e figurave më të shquara shqiptare në nderim të shqiptares Nënë Tereza. Berisha, pas koncertit, nuk ka mundur të mos i ndajë përshtypjet e thella me mijëra ndjekësit e tij në Fb, duke shkruar: “Një natë hyjnore, nata e shenjtërimit të Nënë Terezës në koncertin mahnitës, ... Read More »