Te fundit

Tag Archives: sh

Dibër, parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i dhunës në familje

Policia e Dibrës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një rasti dhune në familje. Është arrestuar Agron Suli, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe djalit si dhe i kërcënonte për t’i vrarë. Sipas deklaratës ai është arrestuar në flagrancë dhe ka qenë i dënuar më parë për “Armëmbajtje pa leje”. 42 vjeçari, ishte banues në Fushë-Çidhën, Dibër. ... Read More »