Te fundit

Tag Archives: sherr ne dasme

Sherr masiv me thika në një dasëm në Fier, 3 të plagosur

Në qytetin e Fierit një dasmë ka përfunduar me një sherr masiv me thika. Sipas policisë lokale rreth orës 17:20 të së mërkurës në lokalin e shtetasit D.F në  fshatin Radostinë, ku po zhvillohej një ceremoni martese ka ndodhur një sherr masiv. Bajrami 21 vjeç dhe K.Pashko 33 vjeç, gjatë një konflikti  për motive të dobëta, kanë goditur me thikë ... Read More »