Te fundit

Tag Archives: shfrytezim prostitucioni

Arrestohen 4 persona nga policia e Tiranës për shfytëzim prostitucioni

Pas operacionit policor mbrëmjen e djeshme janë ndaluar në flagrancë 2 kamarieret që shfrytëzoheshin për prostitucion, si edhe tutorët e tyre. Në prangat e policisë kanë rënë: A.SH, 61 vjeç, banuese në Tiranë; S.H 31 vjeç, banues në Tranë; A.H, 24 vjeçe, banuese në Elbasan, dhe A.SH banuese në Tiranë. Sipas raportit policor arrestimi është kryer pas një hetimi 3 ... Read More »