Te fundit

Tag Archives: shtetasi kosovar

Shtetasi Kosovar: “Jam i dërguari i Allahut” dhe “Do ju vras të gjithëve”

Dijar Xhema është vënë nën pranga ditët e sotme pas tentativës për rrëmbimin e tre personave në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi  ka dhunuar fizikisht, psikologjikisht dhe ka tentuar të rrëmbejë me mjetin e tij “Audi” me targa  KS02300CO, tre shtetas me inicialet: B.N, N.I, dhe F. D.  në vende të ndryshme të ... Read More »