Te fundit

Tag Archives: Sport Klub Bulqiza

FOTOLAJM/ Luhet miqësorja Bulqizë – Burrel

Ditën e djeshme në stadiumin e Burrelit është luajtur miqësorja e futbollit, ndërmjet ekipit të Bulqizës dhe Burrelit. Edhe pse një miqësore, interesi për të ndjekur këtë ndeshje ishte i lartë, ku një pjesë e stadiumit ishte mbushur nga vendasit. Kjo ndeshje u mbyll me rezultatin 0- 7 në favor të ekipit të Burrelit. Ekipi i Burreli aktualisht luan në ... Read More »