Te fundit

Tag Archives: stadium

“Zhduket” fasada e stadiumit Qemal Stafa

Stadiumi i kryeqytetit së shpejti do të ketë një pamje të re bazuar në projektin fitues, ndërkohë që nga ai aktual nuk ka mbetur më thuajse asgjë. Kryeministri Rama, në një status në profilin e tij në rrjetet sociale sqaron se fasada monument kulture po trajtohet me te gjitha standardet profesionale dhe se elementët e gurtë po inventarizohen dhe do ... Read More »