Te fundit

Tag Archives: sulm me arme

Ja momenti i sulmit me armë në Mynih të Gjermanisë (VIDEO)

Gjatë pasdites së sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një qendër tregtare të Mynihut në Gjermani, aty ku po zhvillohet edhe një operacion i madh i policisë gjermane, siç raportojnë mediet vendase. Televzionet gjermane kanë publikuar momentin kur një person i armatosur del nga një dyqan dhe nis që qëllojë në drejtim të njerëzve në rrugë. Në ... Read More »