Te fundit

Tag Archives: taksa e Rruges se Kombit

Mirditorët në protestë për taksën e Rrugës së Kombit

Rruga e Kombit për minuta të tëra është bllokuar duke sjellë kështu kaos ne trafik. Janë banorët e rrethit të Mirditës, të cilët janë tubuar kundër taksimit që pritet të vendoset për të lëvizur në këtë segment rrugor, njofton “Report TV”. Banorët shprehen se janë kunder kësaj takse dhe jane të vendosur për t’i vazhduar protestat e tyre deri në ... Read More »