Te fundit

Tag Archives: tender

PD: Kompania e Sadri Abazit fiton tenderin 870 milionë në Dibër

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ka zbuluar sot një tjetër skandal, ku sipas saj kompania e Abazit dhe nipit të tij, “ALKI Impex”, ka fituar tenderin për rikonstruksionin e bulevardit “Elez Isufi”, në Dibër, ndonëse dy kompani të tjera kishin bërë ofertë 200 milionë lekë më pak. Sipas Partisë Demokratike këto para tenderash, Sadri Abazi do t’i përdorë më pas ... Read More »