Te fundit

Tag Archives: Ternove

Gjenden dhe asgjësohen 500 bimë kanabis në Bulqizë

Policia e Bulqizës ka zbuluar dhe asgjësuar me anë të zjarrit 4 parcela me rreth 500 rrënjë kanabis sativa. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave në malin e Tërnovës, të njësisë administrative Zerqan. Agjentët po punojnë tani për identifikimin e kultivuesve të bimëve narkotike, shtojnë burimet për Top-Channel. GE/ tvbulqiza.al Read More »