Te fundit

Tag Archives: tritol

Shkodër, u arrestuan për tritol, i gjenden kanabis

Policia e Shkodrës ka bërë publike detaje mbi ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin verior, mbi shpërthimin me lëndë plasëse në banesën e shtetasit H.L në fshatin Pentar. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:30 ku nuk pati dëmtime në njerëz, por vetëm dëme materiale. Policia thotë se ka arrestuar për këtë ngjarje 4 persona dhe ka shpallur në kërkim ... Read More »