Te fundit

Tag Archives: vdes

Ndërron jetë kryetari i Bashkisë së Kolonjës, pësoi atak kardiak

Arben Malo, kryetari i Bashkisë së Kolonjës ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare si pasojë e një ataku kardiak. Sipas informacioneve, Malo ndërroi jetë në banesë dhe do t’i nënshtrohet një ekspertiza për të konfirmuar zyrtarisht shkaqet e vdekjes, raporton BalkanWeb. 46-vjeçari ishte zgjedhur kryetar i Bashkisë së Kolonjës si përfaqësues i Aleancës për Shqipërinë Evropiane. Arben Malo ka qenë ... Read More »