Te fundit

Tag Archives: vetehelmim

Vetëhelmohet 64-vjeçari, transportohet me helikopter në Tiranë

Një 64-vjeçar nga fshati Koçaj në Bulqizë është vetëhelmuar ditën e djeshme. Sipas policisë i moshuari me inicialet I. K. ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Bulqiza Televizion e ka ndjekur nga larg mbërritjen dhe largimin e helikopterit në fushën pranë “Bulqizës së vjetër, nga ku u transportua trupi i të vetëhelmuarit drejt Tiranës. Materialet mbi ngjarjen i kaluan ... Read More »