Te fundit

Tag Archives: vetevarje

Vetëvaret i riu në Krastë

Mbrëmjen e djeshme është gjetur i vetëvarur në oborrin e shtëpisë një 22 vjeçar me iniciale E. Zh. I riu ishte banues në Krastë dhe pasi është gjetur i vetëvarur nga vëllezërit e tij, është dërguar në spitalin e Bulqizës, ku është konstatuar se kishte humbur jetën. Sipas deklaratës së policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45. Nga kqyrja e ... Read More »

Vetëvaret 30 vjeçari në Dibër, flet familja

Një 30-vjeçar është vetvarur ditën e djeshme në fshatin Burim të njësisë administrative Maqellarë. Sipas policisë së Dibrës, rreth orës 13:00 është gjetur i vetvarur shtetasi B.S (Blerim Sela). Trupi i 30-vjeçarit është gjetur në kasollen e bagëtive, pranë shtëpisë së tij. Sapo mjekët e spitalit rajonal të Peshkopisë kanë informuar Komisariatin e Policisë Dibër se në urgjencë ka mbërritur ... Read More »