Te fundit

Tag Archives: video-skandal

Avokati i Shukri Xhelilit: Videoja e manipuluar!

Avokati i kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, aludon se video-skandali mund të jetë i manipuluar. Vendimin nëse është i ligjshëm shkarkimi i kryebashkiakut të Dibrës, Gjykata Kushtetuese do ta marrë pas datës 19 korrik dhe deri atëherë qeveria dhe avoakti duhet të dorëzojnë në gjykatë disa prova. Sipas Top-channel, njëri prej gjyqtarëve u shfaq i pakënaqur që prokuroria nuk kishte ... Read More »