Te fundit

Tag Archives: viktima

Zjarr në Francë

Raporti deri tani përfshin 13 të vdekur dhe 6 të plagosur nga zjarri në një lokal në Rouen. Sipas policisë shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, ndërkohë vazhdojnë ende hetimet. Sipas dëshmitarëve pjesa më e madhe e viktimave kanë qenë dukë festuar ditëlindjen e një mikut të tyre, si edhe raportojnë se kanë dëgjuar një shpërthim gjatë mbrëmjes. MF/tvbulqiza.al Read More »