Te fundit

Zbulohet kanabis në fshatin Radovesh

Lezheok25_2

Policia e Bulqizës ka zbuluar ditën e djeshme rreth orës 13:50, 108 bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa, në fshatin Radovesh.
Sipas policisë bimët e gjetura ishin të kultivuara dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al