Te fundit

Zjarr i madh tek qendra tregtare në Tiranë

Screenshot_2

Një zjarr i madh ka rënë tek një qendër tregtare në “Komunën e Parisit”, për shkaqe ende të panjohura.

Sipas Syri.net, në vendngjarje ka mbërritur një zjarrfikëse dhe forcat e policisë për të rrethuar vendin dhe evakuuar qytetarët. Nuk dihet nëse zjarri ka rënë brenda qendrës tregtare apo tek pallatet pranë saj.

Deri tani nuk ka raportime për persona të lënduar.

/tvbulqiza.al