Te fundit

Arrestohet pasi dhunoi vjehrrën 68 vjeçare

1471943648elbasanPolicia e Elbasanit ka arrestuar ditën e sotme 39-vjeçaren pasi dyshohet se ka dhunuar vjehrrën e saj.

Në pranga është vënë shtetasja Xh. Q, 39 vjeçe , banuese në  fshatin Labinot Mal, Elbasan.

Sipas policisë, gjatë ditës së djeshme dyshohet se në banesën e saj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës së saj, shtetases R.Q, 68 vjeçe.

MF/vbulqiza.al