Te fundit

Autobusi i Tufinës hyn në oborrin e banesës

policia-rrugore_4

Autobusi i linjës Qendër-Tufinë në kryeqytet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Policia e Tiranës njofton se ngjarja ndodhi në rrugën “Myslym Keta”.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar lehtë fatorino i autobusit.

Nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, ndërkohë policia ka nisur hetimet.

/tvbulqiza.al