Te fundit

Bllacë, policia gjen dhe asgjëson lëndë narkotike

Cannabis_Sativa_L

Policia e Bulqizës ka gjetur ditën e djeshme në fshatin Bllacë 575 bimë të dyshuara si Cannabis Sattiva.
Bimët e gjetura janë asgjësuar nga policia sipas deklaratës së saj.
Ditën e sotme policia e Bulqizës ka konfiskuar 575 rrënjë Cannabis Sattiva, në fshatin Shupenzë.
Ndërkohë për lëndën narkotike në fshatin Bllacë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
/tvbulqiza.al